Známá módní značka nakoupí 200 elektrických aut od skupiny Stellantis

redakce - 01 Červen 2021

Ermenegildo Zegna, mezinárodní značka luxusní pánské módy, v rámci partnerství nahradí svou flotilu o 200 vozech elektrickými a plug-in hybridními vozy značek skupiny Stellantis.Skupina Zegna v rámci podpory ekologických vozidel nainstaluje ve svých kancelářských budovách a provozech dobíjecí stanice a nabídne svým zaměstnancům smlouvy na pronájem hybridních a 100% elektrických automobilů za atraktivních podmínek včetně palivových a dobíjecích karet. Zaměstnanci budou mít rovněž možnost absolvovat testovací jízdy elektromobilem a získat tipy v oblasti ekologické jízdy a spotřeby paliva.

Skupina Zegna v rámci podpory ekologických vozidel nainstaluje ve svých kancelářských budovách a provozech dobíjecí stanice a nabídne svým zaměstnancům smlouvy na pronájem hybridních a 100% elektrických automobilů za atraktivních podmínek včetně palivových a dobíjecích karet. Zaměstnanci budou mít rovněž možnost absolvovat testovací jízdy elektromobilem a získat tipy v oblasti ekologické jízdy a spotřeby paliva.
foto: Stellantis

Udržitelný rozvoj je základní vizí skupiny Zegna už od roku 1910, kdy byla společnost založena. Je to v souladu s vizionářským duchem jejího zakladatele Ermenegilda Zegny, který rozvíjel sociálně odpovědný přístup k místní komunitě, krajině a životnímu prostředí, a tento odkaz předal budoucím generacím.

Skupina Ermenegildo Zegna dnes tuto společenskou odpovědnost posiluje a ve spolupráci se skupinou Stellantis hodlá do roku 2025 nahradit všech 200 automobilů svého současného vozového parku ekologickými vozidly.

V rámci své nové politiky ekologických vozů bude skupina Zegna do svého vozového parku zařazovat plug-in hybridy a 100% elektromobily s cílem snížit emise CO2 a znečištění ovzduší.

„Jsme rádi, že můžeme společně se skupinou Zegna přijít s nabídkou našich ekologických, bezpečných a cenově dostupných automobilů, která v současné době zahrnuje 30 plug-in hybridních a plně elektrických vozů,“ prohlásil Carlos Tavares, generální ředitel společnosti Stellantis.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Kuk

Má to smysl.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

A Ty meleš nesmysly. Tečka.

Obrázek uživatele Kuk

Stará tě zas na chvíli pustila z řetězu? :))

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

On je silenec.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.