Využijte váš hybrid naplno. Jak na to?

placená inzerce - 08 Duben 2020

Automobilů s hybridním motorem na českých silnicích přibývá a čím dále více Čechů k nim nachází cestu. Není se čemu divit – jsou ekologičtější, úspornější a zejména do města mnohem vhodnější. V jakých situacích využijete hybrid naplno?
Hybridy Toyota patří mezi nejoblíbenější

Hybridy Toyota patří mezi nejoblíbenější
foto: pxhere.com

Hybridy jsou v posledních letech velmi oblíbené. Šetříte díky nim nejen životní prostředí, ale i vaši peněženku. Ušetříte na pohonných hmotách a často i v servise. Navíc jsou hybridy naprosto ideálním autem do města.

Právě zde nejvíce využijete elektromotor, díky kterému jezdíte téměř zadarmo. Když už si hybrid pořídíte, byla by škoda si nesjednat i havarijní pojištění online. V případě různých škod vám pomůže je finančně pokrýt – třeba takový škrábanec z parkoviště –, ale i větší škody z dopravní nehody. Kdy hybrid využijete opravdu naplno?

S hybridem do města

Pokud bydlíte ve městě nebo se nejčastěji pohybujete po městských cestách, hybrid je pro vás tou nejlepší volbou. Ve městě je totiž hybrid nejúspornější, jelikož právě zde nejvíce využívá výhod elektrického motoru.

Do hustého městského provozu se hodí hybrid, který vám umožní naplno využít zejména elektrický motor. Když to bude měřeno na kilometry, některé hybridy hravě zvládnou jízdu s benzínovým motorem spolu s elektromotorem se spotřebou kolem 4 litrů na 100 kilometrů.

Výhodou hybridu ve městě je navíc i to, že parkování ve velkých městech máte na označených místech zdarma. Cenově jsou hybridy na úrovni běžných vozů, případně jsou i levnější. Všechno záleží od vámi vybraného modelu a značky.

Pryč s naftovým motorem aneb ekologie je super

Čísla hovoří o tom, že naftové motory už nejsou zdaleka tak oblíbené jako kdysi. Mnoho lidí má výhrady zejména k vysokým emisím a ekologičnosti takových motorů. Ano, na dlouhé cesty jsou jistě stále lepší než elektromobil, ale právě tento problém hravě vyřeší hybridní auto.

To v sobě kombinuje benzínový motor a elektromotor. Díky tomu je schopné snížit spotřebu a tím i škodlivé látky vypouštěné do ovzduší. V dnešní době se nosí i zodpovědný přístup k přírodě a životnímu prostředí. I tady je hybrid dobrou volbou. Vaši ekologickou stránku uspokojí na 100 %.

Hledáte něco jiného?

Mít dnes něco, co nemá kde kdo, patří mezi tužby mnoha lidí. Jinak tomu není ani mezi auty. I když se počty prodaných hybridních vozů zvyšují, není to tak, že by na cestách bylo každé druhé auto hybrid či snad elektromobil. Pokud jste individualista a chcete něco, co nemá každý, pořiďte si hybrid. Je to optimální řešení, jak okolí ukázat, že přemýšlíte jinak a že děláte něco pro životní prostředí.

Hybridy dnes vyrábí mnoho značek, proto se nemusíte vzdát ani nároků na design a luxus. Stačí si jen vybrat správnou automobilku a model, který vám bude nejvíce vyhovovat.

placená inzerce
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?