TÉMA:

Škoda Enyaq


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY:

TEST: elektromobil Škoda Enyaq iV 80 - začátek konce spalovacích aut

První "od podlahy" navržený a vyrobený elektromobil mladoboleslavské automobilky ukazuje směr.   auto elektromobil Škoda Enyaq iV test

Elektromobil Škoda Enyaq iV přijíždí ve verzi Sportline a pohonem 4x4

Škoda Enyaq iV, nové plně elektrické SUV značky Škoda vyráběné v Mladé Boleslavi, přichází ve sportovní verzi Sportline a navíc i s pohonem všech čtyř kol.   auto Škoda Enyaq iV Sportline 80x

Elektromobil Škoda Enyaq iV se může pochlubit uhlíkově neutrální bilancí

Elektromobil Škoda Enyaq iV je nejen lokálně bezemisní na silnici. Škoda Auto dodává zákazníkům svou novou elektrickou vlajkovou loď s celkovou uhlíkově neutrální bilancí.   Škoda Auto kompenzuje veškeré nevyhnutelné emise CO2 při výrobě prostřednictvím certifikovaných projektů na ochranu klimatu, jako je například výstavba větrné elektrárny v Indii.

Škoda Auto rozšiřuje flotilu studentského sdílení aut Uniqway o elektromobily Enyaq a CitigoE

Studenti Škoda Auto Vysoké školy spouští platformu pro sdílení automobilů Uniqway v Mladé Boleslavi. Pražská flotila se rozrostla o 15 vozů na celkových 37.   auto skoda elektromobily citigoe enyaq uniqway

Sdílení aut HoppyGo zařazuje do nabídky elektromobil Škoda Enyaq iV

Půjčovna aut HoppyGo vítá ve své nabídce dlouho očekávaný SUV elektromobil Škoda Enyaq iV – jedná se o variantu 80 s 82kWh baterií a výkonem 150 kW.   Uživatelé díky HoppyGo mají unikátní příležitost otestovat první SUV elektromobil automobilky Škoda Auto, a to pouhých pár dní poté, co se předváděcí vozy dostaly k prvním autorizovaným dealerům.

První zákazník v České republice převzal elektromobil Škoda Enyaq iV

První elektrické SUV Škoda Enyaq iV bylo předáno českému zákazníkovi u autorizovaného partnera Kontakt – služby motoristům v Turnově.   Pan Josef Patočka si vybral jako většina zákazníků silnější provedení 80, k němu zvolil design interiéru  Lodge a stříbrnou barvu karoserie Arctic.

Škoda Enyaq iV dnes oficiálně vstupuje na český trh, má už 400 předobjednávek

Všichni autorizovaní prodejci značky Škoda na českém trhu zahajují oficiální prodej SUV elektromobilu Enyaq iV.   auto elektromobil ŠKoda Enyaq iV

Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF letos bude jezdit v elektřině, díky značce Škoda!

Škoda Auto je oficiálním hlavním sponzorem mistrovství světa v ledním hokeji IIHF již 29. rok po sobě.   Škoda Auto poskytuje organizátorům turnaje, který se koná od 21. května do 6. června v lotyšském hlavním městě Rize, poprvé plně elektrický vozový park 45 elektromobilů Eniyaq iV.

Škoda Auto předala první elektromobil Enyaq iV zákazníkům v Norsku

První elektromobil Škoda Enyaq iV byl předána zákazníkům v Norsku. Právě na skandinávské trhy zahájila Škoda dodávky, západní a střední Evropa bude následovat.   Silje Talsæte a její partner Øyvind Espelund jsou prvními zákazníky na světě, kteří si převzali model ŠKODA ENYAQ iV.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.