První plně elektrický kombík v Evropě bude čínské Roewe Ei5

Jan Horčík - 06 Srpen 2020

Řada zájemců o nákup elektromobilu zatím postrádá na trhu jednu klíčovou kategorii: kombi. To se, alespoň pro britské zájemce, brzy změní.auto elektromobil kombi kombík MG 5 Roewe Ei5

Elektromobil Roewe Ei5 se v Británii koncem roku začne prodávat jako MG 5.
foto: MG

Čínský elektromobil Roewe Ei5 se brzy dostane do Velké Británie pod označením MG 5. Prodávat by se tam měl začít už ve čtvrtém čtvrtletí 2020.

Auto nabízí díky 52,5kWh baterii dojezd 344 km WLTP. Elektromotor nabídne výkon 105 kW při max. rychlosti 150 km/h. Co se významně zvedne, to je cena elektromobilu.

Zatímco v Číně se auto prodává za v přepočtu asi 400 000 Kč, v Británii bude stát minimálně 700 000 Kč, a to včetně započítání dotací. Rozměry jsou 4,54 m délky, 1,82 m šířky a 1,54 m výšky s rozvorem 2,67 m.

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Kuk

off
V Pakistánu opravěj i baterky.:D
https://www.youtube.com/watch?v=afwO_MZjRjA

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Další parodie pro blbečky :)
I kdyby Tesla byla 3x dražší, stále bude levná oproti tomuto šmejdu v Evropě ... v Číně, to je jiná, tam se o lidi aspoň trošičku starají, nestoupá tam nezaměstnanost, bezdomovectví, nedostupnost zdravotnictví jako v západní evropě i přes jejich chyby :)

odstěhujte se do Číny a neplačte tu...první potřeba větší zdravotnické péče vás vyléčí...

---

je vidět, žes tam nikdy nebyl, proto jsi také tak snadno kvůli omezenosti ovlivnitelný :-)

Jo jasně, mám za sebou jen deset let nedobrovolné aktivni spolupráce s čínany...ta bohužel už jsem si vytvořil ne zcela pozitivní názor...

---

se nediv, když jsme vůči nim hloupí, západ je podřadný, hloupý i psychicky narušený i pro mě, ty to svými nezvládnutými emocemi jen dokazuješ, jak jsi vůči nim podřadný, ale máš ještě čas, také se učím :-)

co sypeš?

---

čísla ... dle čísel rostou psychické problémy na západě, i u nás, protože nás ovládají, troubo :-)

no vidím, že psychické problémy jsou patrné

---

Nazorne to predvadite, ze?

Prej perník nakonec dělá z lidí zombíky...tak uvidíme

---

ano, ukazuji to na tobě skvěle, jak např. dokážeš tak nelogicky a hloupě odpovídat, dokonce i tak hloupě a průhledné i lhát, jako malé dítě :-)

ale to je ještě moje poslední slabůstka dělat si srandu z hloupoučkých, to časem přejde :-)

ale tvé psychické problémy jsou mnohem vážnější, musím tedy říci :(

Kdy jste tam byl Vy, jak dlouho a kde?
Tenhle clovek tam byl necelych 8 let a Vase nadseni nesdili

Reflex je opravdu super zdroj :-D my se bavili o zdravotnictví, opět jsi dokázal, jak jsi hloupoučký :-)

my o voze ty o koze :-)

Reflex je vlastněný oligarchou jako je zloděj Bakala pro své nízké cíle u hloupějšího obyvatelstva, takže jen blb jako ty ho čtou :-)

Kdy jste tam byl Vy, jak dlouho a kde?

Specialne na kombik je ten dojezd docela malej. Kolipak to da v zime po dalnici? Ostatne predpokladam ze to Bjorn brzy otestuje.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station