Nový LEGO Land Rover Defender se skládá z 2573 kostek

redakce - 16 Září 2019

LEGO společně s Land Roverem vyvinulo model nového Defenderu složený z 2 573 kostek, který autenticky zachycuje karoserii a má řadu reálných funkcí vozu.auto nový LEGO Land Rover Defender

Nový Land Rover Defender konečně v roce 2020 přijede také jako plug-in hybrid (P400e PHEV s výkonem 300 kW). Nejdřív je tu ale LEGO Technic verze.
foto: Jaguar Land Rover

Značka Land Rover oslavila světovou premiéru nového Defenderu kolekcí outdoorových oděvů vytvořených ve spolupráci se společností Musto a modelem LEGO Technic, který je zpracovaný do nejmenších detailů.

LEGO Technic Land Rover Defender

LEGO Technic Land Rover Defender
foto: Land Rover

Nový LEGO Technic Land Rover Defender umožňuje postavit si tuto automobilovou ikonu v pohodlí domova. Model složený z 2 573 kostek byl vyvinut ve spolupráci se značkou Land Rover a byl uveden na trh společně s novým Defenderem na autosalonu ve Frankfurtu.

LEGO Technic Land Rover Defender

LEGO Technic Land Rover Defender
foto: Land Rover

Model od LEGO Technic vystihuje Defender v mnoha prvcích a funkcích včetně autentických částí karoserie a ráfků, pohonu všech kol, odpružení, pracovního navijáku a dosud nejsofistikovaněji provedené převodovky série LEGO Technic. Vše bylo navrženo tak, aby skládání modelu bylo velkým zážitkem pro milovníky automobilů i fanoušky lega.

LEGO Technic Land Rover Defender

LEGO Technic Land Rover Defender
foto: Land Rover

„S každou kostkou lega mohou děti postavit naprosto cokoliv, co si dokážou představit. Z tohoto nového modelu jsem nadšený, naši designéři odvedli naprosto skvělou práci. Propojili jsme jednotlivé prvky, design a inovativní inženýrství obou společností a vznikl tak model, který vystihuje neomezenou kreativitu stavebnic LEGO a také to, že se sérií LEGO Technic můžete postavit reálné předměty a věci,“ řekl Niels Henrik Horsted, Marketing Director Lego Group.

Nový model LEGO Technic Defender si budou moci zájemci objednat online od 1. října 2019. Cena modelu je 4 770 Kč.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

A kdyby někdo přemýšlel, tak vyhodili tu atrapu spalováku, který by se stejně díky teplotám roztekl, dali tam elektromotor a mohl z toho být hezký RC model. Dálkově se mohly přepínat i ty redukce a vyzkoušet, zda to v terénu zabírá. Tak snad příště.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 96 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 46 tis. km (60 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Není nic lepšího, než si svůj model sám vyrobit: Jeep 3D tiskem. Je to fajn a pěkně to jezdí!


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol