Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF letos bude jezdit v elektřině, díky značce Škoda!

Škoda Auto je oficiálním hlavním sponzorem mistrovství světa v ledním hokeji IIHF již 29. rok po sobě.

Škoda Auto poskytuje organizátorům turnaje, který se koná od 21. května do 6. června v lotyšském hlavním městě Rize, poprvé plně elektrický vozový park 45 elektromobilů Eniyaq iV.
foto: Škoda

Na 84. mistrovství světa v ledním hokeji, které IIHF (International Ice Hockey Federation Mezinárodní federace ledního hokeje) pořádá v lotyšské Rize, vystupuje společnost Škoda Auto tradičně v roli oficiálního hlavního sponzora turnaje.

Škoda Auto podporuje Mistrovství světa v ledním hokeji (IIHF) jako oficiální hlavní sponzor již 29. rok po sobě. Značka díky tomu drží světový rekord v nejdelší hlavní sponzorské podpoře v historii sportovních mistrovství světa.

Automobilka poskytuje organizátorům turnaje, který se koná od 21. května do 6. června v lotyšském hlavním městě Rize, poprvé plně elektrický vozový park 45 vozů Škoda Enyaq iV. Český výrobce automobilů je také exkluzivním partnerem aplikace 2021 IIHF App a Fanboardu.

Aplikace 2021 IIHF App nabídne fanouškům ledního hokeje fascinující příběhy a užitečné statistiky. Live ticker s notifikacemi o právě vstřelených gólech dává fanouškům šanci zúčastnit se akce v reálném čase, i když tam letos nemohou být osobně.

Uživatelé mohou také zkoušet předpovědět výsledky zápasů a svůj odhad sdílet s přáteli. Aplikace je k dispozici pro zařízení Android a iOS v několika jazycích.

Fanboard je kartonové publikum s tvářemi pravých fanoušků. Vzhledem k tomu, že diváci kvůli pandemii koronaviru nemohou sledovat utkání naživo v aréně, nabízí Škoda Auto nadšencům možnost umístit na tribunu figuru s jejich fotografií. Toto řešení poskytne až 15 000 fanouškům možnost podpořit svůj oblíbený tým v aréně.

tisková zpráva

4 Comments on “Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF letos bude jezdit v elektřině, díky značce Škoda!”

Napsat komentář