Tesla má nového šéfa financí, přišel z Google

Jan Horčík - 10 Listopad 2015

Faraday Future krade zaměstnance Tesla Motors a Tesla zase krade lidi z . V Křemíkovém údolí je o chytré zkušené hlavy eminentní zájem.Oba nově příchozí manažeři jsou výrazným posílením finanční, služební a prodejní stránky automobilky.

Oba nově příchozí manažeři jsou výrazným posílením finanční, služební a prodejní stránky automobilky.
foto: Tesla Motors

V červnu oznámil dosavadní šéf financí Tesla Motors Deepak Ajuha, že z firmy do konce roku odejde.

V současné době pomáhá uvádět do nové pracovní pozice svého nástupce, Jasona Wheelera, který funkci oficiálně přebere na konci listopadu. Až dosud působil jako vice prezident financí v Google. Pracoval tam 13 let.

Dalším novým přírůstkem Tesly je Jon McNeill, dříve šéf firmy Enservio, která působí v oblasti správy obsahu. Nově vstupuje na pozici prezidenta globáních prodejů a služeb.

Tesla Motors
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Za nedlouho budou odchazet technici ze starych automobilek k Tesla a to bude break event point. Konec spalovaku se blizi :-)

Obrázek uživatele Jolinar

pokud vim, tak to uz se deje nejakou dobu :-)
Napriklad v Otto Fabri pracoval puvodne pro VW, nasledne pro Teslu a ted pro Faraday Future. Stejne tak ve Videnskem servise dela nekolik zamestnancu, kteri pred tim pracovali pro jine automobilky. Predpokladam, ze je tomu podobne i v jinych mistech firmy.


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol