PSA bude od roku 2020 montovat do svých aut chytrého hlasového asistenta

redakce - 05 Září 2018

Zákazníci značek Peugeot, Citroën, DS, Opel a Vauxhall budou moci díky této nové generaci hlasového asistenta přirozeně komunikovat se svým vozem.Skupina PSA podepsala smlouvu o strategickém partnerství s firmou SoundHound Inc, start-upem ze Silicon Valley, jež zaujímá vedoucí postavení v oblasti technologií umělé inteligence a rozpoznávání hlasu přirozeného jazyka a jehož technologiemi budou vybaveny příští generace vozů skupiny PSA.

Skupina PSA podepsala smlouvu o strategickém partnerství s firmou SoundHound Inc, start-upem ze Silicon Valley, jež zaujímá vedoucí postavení v oblasti technologií umělé inteligence a rozpoznávání hlasu přirozeného jazyka a jehož technologiemi budou vybaveny příští generace vozů skupiny PSA.
foto: PSA

Osobní asistent bude schopen například sám nalézt restauraci odpovídající několika kritériím (např. restaurace otevřená v neděli večer), spouštět funkce vozu nebo služby konektivity. Jediný hlasový povel umožní současně nastavit teplotu, větrání a nasměrování klimatizace.

Skupina PSA do dvou let nabídne údajně . Tento hlasový asistent svým jednoduchým používáním usnadní uživatelům život v kabině vozu a přispěje k vyšší bezpečnosti.

Jedinečná technologie „Deep Meaning Understanding“, kterou společnost SoundHound Inc vyvinula, je jediná schopná okamžitě odpovědět na několik otázek v jediné větě, jako by to udělal člověk.

SoundHound pro vozy skupiny PSA vyvíjí algoritmy potřebné pro integraci hlasu a umělé inteligence, cílem je nejrychlejší rozpoznávání hlasu na světě a dokonalé porozumění přirozenému hlasu.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

A co kdyby tak PSA místo kravin do spalováků a svých pochybných hybridů, co převážnou dobu jezdí jako spalováky bez možnosti to nějak ovlivnit, začalo nejen zase dovážet do ČR Ion/Zero, když iMiev se opět začalo vyrábět a vylepšené, ale dokonce přivezli do ČR už nějaký rok prodávané e-Méhari?
Ale to ne. Hovadin a píár v horizontu dvou let spousty. A každý měsíc mám v emailu od nich další výprodeje na spalováky. To je realita.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 91 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 42 tis. km (56 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Obrázek uživatele Kuk

"Asistente vypni se!"

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Uz funkcia OnStar v sOploch je naprd. Naco este davat advanced sprostotsti, ktore nikto nepotrebuje. Ak niekto nevie jazdit autom teraz tak nech nejazdi vobec a pouzije MHD alebo elektro skuter/kolobezku :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Memu otci a dalsim lidem na silnici onatar zachranil zivot kdyz do nej nalitlo z protismeru auto. Hanit neco kdyz nevim co to umi je fajn vid.

Obrázek uživatele Krueger

Uz vidim jak tam bude cestina :-(

Hlavne aby se to dalo vypnout.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Je nevalne pocasi, tro hi prsi, moje automaticke sterace setrou tak 1x za 5 sekund, nakladaci zvedaji mracna vody z vozovky. Prave mi auto setrelo a v tom potkam nakladak. Velim UTRIT, nez mi da doplnujici Q, aby vedelo, co mam na mysli, zda vzadu, vpredu, svetla, pr..l, jedu nekolk sekund defacto naslepo.
Jeste ze nezrusili packu pod volantem, trva 0.2s a stiram....

Obrázek uživatele spetak

Ještě, že jsi se nelekl a nezavelel "DO PR..LE" :-)))

---

Už jen EV, najeto 150 tisíc km.


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?