Mitsubishi Eclipse Cross PHEV přichází do Evropy

Jan Horčík - 15 Říjen 2020

Model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV se v Evropě stane novou technologickou vlajkovou lodí značky Mitsubishi. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV

Mitsubishi Outlander PHEV oslavil už před více než rokem 200 000 prodaných aut, Eclipse Cross má na úspěch PHEV technologie Mitsubishi navázat.
foto: Mitsubishi

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV nabídne unikátní plug-in hybridní pohone na bázi elektromobilu, systém Twin Motor 4WD a osvědčen Super-All Wheel Control (S-AWC). Eclipse Cross PHEV bude na základě jeho poptávky a tržního potenciálu od jara 2021 postupně uveden na vybraných evropských trzích.

Od jeho prvního uvedení na konci roku 2017 se v Evropě prodalo 66 390 kusů modelu Eclipse Cross. Protože se jedná o designově a technologicky inovovaný současný model, uvedení nového Eclipsu Cross PHEV zůstává plně v rámci dříve deklarovaného záměru, že nově vyvíjené modely nebudou v Evropě uvedeny.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Off. BMW v tichosti svolava opet sve PHEV do servisu. Zase jim 3 shorely. Nejak to neproletolo medii, neni to Tesla, tak neni duvod to rozmazavat. BMW hori. Trada.

Obrázek uživatele Kuk

BMW hořej i obyč spalováky. V Koreji je za zakázali prodávat.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.