Chystáte se na dovolenou vlastním automobilem? Nakupte vše potřebné za výhodné ceny přes Tipli

placená inzerce - 07 Květen 2020

Také patříte mezi ty, kdo se na dovolenou raději vydávají vlastním vozem? Vzhledem k tomu, že se jedná o delší trasu a za ne úplně běžných podmínek (plně naložený kufr, rozdílné teploty během cesty), je potřeba automobil před jízdou zkontrolovat.Nevlastníte automobil? Obraťte se na autopůjčovnu

Nevlastníte automobil? Obraťte se na autopůjčovnu
foto: IM

Pečlivá kontrola je zárukou bezpečné jízdy

Pokud chcete cestovat bezpečně a do místa určení vaší vysněné dovolené dorazit v pořádku a včas a nikde cestou nevyhledávat autoopravny, je potřeba podrobit váš automobil dokonalé kontrole. Na co rozhodně nesmíte zapomenout?

Kromě pohonných hmot je potřeba zkontrolovat olej, tekutinu na posilovači řízení a chladící kapalinu. Důležité je prověřit vše kolem brzd. Kontrolu si zaslouží také správně nastavená světla.

Zjistili jste, že máte poškozené přední sklo? Je lepší jej nechat před odjezdem vyměnit. Pokud se totiž chystáte do míst s vyšší teplotou, mohlo by dojít ke zvětšení prasklin. Kontrolu si zaslouží i baterie, raději ji ještě před cestou dobijte.

Velkou pozornost věnujte pneumatikám. Prověřte správný tlak a dezén. Zjistili jste, že neodpovídá normám a bude potřeba je vyměnit? To bude velký zásah do rodinného rozpočtu. Ne však, pokud si je budete pořizovat s Tipli. Jak je to možné?

Tipli je cashback portál, který sdružuje velké množství e-shopů a svým zákazníkům nabízí celou řadu výhod. Patří mezi ně slevy a cashback, díky kterému vám část utracených peněz bude vrácena zpět. Postačí se jen zdarma zaregistrovat a pak si jen v kategorii auto-moto vybrat potřebné pneumatiky nebo další díly pro svůj automobil.

Vše objednáte z klidu a pohodlí domova, nikde nemusíte stát dlouhé fronty u pokladen, nemusíte se ohlížet na otevírací dobu obchodu a bát se tak, že si vše potřebné nestihnete včas pořídit a ještě navíc vám zboží bude dopraveno až k vašim dveřím. Kromě výhodné ceny vám Tipli ještě část peněz, které jste za pneumatiky zaplatili, vrátí zpět na váš účet a vám už nic nebude bránit v tom, abyste se vydali na vaši zaslouženou dovolenou.

Nevlastníte automobil? Obraťte se na autopůjčovnu

Autopůjčovny již nenabízejí své služby pouze ve velkých městech, ale svá sídla mají také v celé řadě regionů. Pokud váš automobil není v odpovídajícím stavu pro vaši dovolenou, ať už z technického hlediska, či z hlediska pohodlí, není nic snazšího, než si půjčit takový model, který bude vašim dovolenkovým potřebám vyhovovat.

Pokud si půjčíte automobil z autopůjčovny, budete mít jistotu, že prošel pravidelnou technickou kontrolou a také nemusíte řešit pojištění nebo dálniční známku. Možná si nyní povzdychnete, že to bude velký finanční zásah do vašeho dovolenkového rozpočtu.

Ne však s Tipli. Přes portál si můžete zapůjčit automobil za přijatelnou cenu a se slevou. Zapůjčení nabízí autopůjčovna Rentalcars, do níž se přes Tipli přepnete.

Jak online autopůjčovna funguje? Na jejích stránkách si postačí vybrat automobil, místo vyzvednutí a pobytu a datum půjčení a vrácení vozidla. To vše v klidu a pohodlí domova a za velmi výhodnou cenu.

Při výběru modelu vám mohou pomoci nejen jeho fotografie, ale také recenze, které na stránkách naleznete. Autopůjčovna také nabízí mobilní aplikaci, kterou si jednoduše stáhnete do svého mobilního telefonu a budete tak mít vždy a všude po ruce potřebné informace. Díky cashback portálu Tipli si půjčíte automobil za skvělé ceny.

Potraviny nejen na cestu objednejte online

Pokud vyrážíte na dovolenou, vždy je potřeba mít s sebou nějakou potravinovou zásobu, především, pokud s vámi cestují děti. Vše potřebné nejen na cestu, ale i pro část pobytu si také můžete objednat online a s portálem Tipli navíc ještě ušetříte.

Objednávejte vše online a z pohodlí domova

Objednávejte vše online a z pohodlí domova
foto: IM

Objednávku potravin s dodávkou do domu nabízí internetový obchod Rohlík, který také na portálu Tipli naleznete. Svým zákazníkům nabízí nejen slevy na nákup, ale i dopravu zdarma.

Přepněte se do něj a už můžete vybírat vše potřebné, kdykoli a z pohodlí domova. V e-shopu naleznete velké množství potravin. Výhodou je i mobilní aplikace, kterou Rohlík nabízí.

Přehledná grafika, kterou aplikace disponuje, zajistí rychlý a snadný nákup odkudkoli. Výhodou jsou i různé množnosti plateb. Rozvoz zboží je zajištěn většině velkých měst a v jejich okolí. Pokud zadáte vaši adresu, hned se vám objeví, zda se do vašeho města také zaváží, případně cena dopravy.

Na dovolenou je však také potřeba si pořídit drogistické zboží, či dovybavit lékárničku. I tyto produkty v e-shopu Rohlík naleznete a s casbackem od Tipli opět ušetříte svoje finance.

placená inzerce
Zpět na HybridPřidat komentář

10% sleva na produkty EVmotionVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol